Dažniausiai užduodami klausimai:

Kaip naudotis tinklapiu?

Norint naudotis tinklapiu, Jums reikėtų užsiregistruoti. Pasirinkite skiltį „Įdėti skelbimą“ ir toliau užildykite visus privalomus laukus. Pasirinkite, kuriam laikui norite paskelbti savo skelbimą: nemokamai – 7 dienas ar 45 dienoms už 2,49 EUR su PVM. Po susikurtos paskyros ir apmokėjimo Jūsų skelbimas bus patalpintas svetainėje.

SVARBU: skelbimas bus paskelbtas tinklapyje tik po adminstratoriaus patvirtinimo per 24 val.

Kodėl turėčiau naudotis šiuo tinklapiu?

Šis tinklapis sukurtas tam, kad vartotojas galėtų negaišti laiko ieškodamas ir anlizuodamas skirtingų tinklapių pasūlymus. Visa reikiama informacija pateikta aiškiai ir suprantamai vienoje vietoje. Paprastas filtras leidžia lengvai rasti tai, ko ieškoma. Pati svetainė sudaryta taip, kad produktai išskirstyti rūšimis, o tiekėjai išrūšiuoti pagal regionus.

Kodėl skelbimas talpinamas tik 45d?

Paskelbtą skelbimą galima pratęsti dar 45 dienom tiek kartų – kiek norima. Pratesimo kaina 1.99 EUR su PVM. Pasibaigus skelbimo terminui, Jūs gausite pranešimą ir toliau galite nuspręsti: ar norite pratęsti ar ne. Jei skelbimas nepratesiamas jis ir toliau lieka Jūsų paskyroje ir galite jį aktyvuoti bet kada.

Koks kuras jums reikalingas?

Jei jūs mūsų tinklapyje, tai reiškia, kad jau turite savo nuosavą, greičiausiai nedidelę katilinę. Siūlome naudotis biokuru, bet mūsų tinklapyje rasite ir anglies bei suskystintų dujų tiekėjų.

Kokie turi būti kokybiškų granulių parametrai?

Svarbiausių granulių parametrų  vertės.

Savybė Vienetas                                 ENplus-A1

Diametras  mm                                   6 arba 8 

Ilgis mm                                                3,15 < L < 40 3) EN 16127

Drėgnumas w-%                                  < 10 

Pelenų kiekis w-% 2)                           < 0,7

Mechaninis patvarumas w-%            > 97,5

Grynasis kaloringumas MJ/kg            16,5<

Ar man reikia sertifikuoto kuro?

Pagal galimybes, rekomenduojama naudoti tik sertfikuotą kurą iš patikimų pardavėjų. Tokiu būdu, jūs nerizikuojate nusivilti kokybe arba prarasti katilo garantiją dėl netinkamo kuro.

Pasiūlymas

Dezemalku.lt